dwanna.com.pl
loader

Aster Niechorze - Pokoje Go┼Ťcinne - Niechorze

Tysi─ůce ofert dom├│w wczasowych, o┼Ťrodk├│w czy pensjonat├│w z doskona┼é─ů ofert─ů pokoi czy apartament├│w dla dwojga, dla rodzin z dzie─çmi czy dla grup. Dost─Öpne obiekty oferuj─ůce pe┼éne wy┼╝ywienie: ┼Ťniadanie w formie bufetu, obiad, kolacja oraz dodatkowe atrakcje w postaci ogniska czy grilla. Dodatkowo w obiektach jest plac zabaw dla dzieci, zapewniony parking. Niekt├│re obiekty oferuj─ů wypo┼╝yczalni─Ö i przechowalni─Ö nart, wypo┼╝yczalni─Ö rower├│w oraz np. ┼é├│dek czy kajak├│w.

Aster Niechorze - Pokoje Go┼Ťcinne Aster Niechorze - Pokoje Go┼Ťcinne Aster Niechorze - Pokoje Go┼Ťcinne Aster Niechorze - Pokoje Go┼Ťcinne

Aster Niechorze - Pokoje Go┼Ťcinne
Niechorze Bursztynowa 37 kwatery prywatne - pokoje go┼Ťcinne

Morze

Niechorze

Liczba miejsc
8

Cena od
60 PLN

Parking

Akceptacja zwierz─ůt

Zarezerwuj termin on-line
Szczegóły noclegu
Cena od: 60 PLN / 1 dzień
Prezentowana cena minimalna zosta┼éa wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obs┼éuguj─ůcego rezerwacj─Ö i jest warto┼Ťci─ů przybli┼╝on─ů pokazuj─ůc─ů poziom cenowy obiektu. Ca┼ékowity koszt pobytu zale┼╝y min. od wybranego terminu, pokoju, liczby os├│b i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wylicze┼ä informacji.

Pokoje / Dom Go┼Ťcinny ASTER w Niechorzu zaprasza na d┼éu┼╝szy wypoczynek, jak r├│wnie┼╝ na weekendy.

Proponujemy Pa┼ästwu wygodne pokoje z ┼éazienkami.

Ka┼╝dy pok├│j wyposa┼╝ony jest m.in. w ch┼éodziark─Ö, czajnik bezprzewodowy, zastaw─Ö sto┼éow─ů oraz sprz─Öt

pla┼╝owy(le┼╝aki, parawany, karimaty), a na korytarzu znajduje si─Ö kuchenka mikrofalowa i zamra┼╝arka.

                                               - POKOJE S─ä OZONOWANE -

Do Pa┼ästwa dyspozycji r├│wnie┼╝: bezp┼éatny, ogrodzony i monitorowany parking na terenie posesji, grill, deska do prasowania, ┼╝elazko, ┼é├│┼╝eczko dzieci─Öce.

ASTER usytuowany jest 200 m. od pla┼╝y, przy deptaku prowadz─ůcym na czyst─ů, szerok─ů i piaszczyst─ů pla┼╝─Ö. Mieszkamy w pasie nadmorskich wydm, przy sosnowym lesie i blisko morza, co pozwala na odpoczynek i relaks przy romantycznych zachodach s┼éo┼äca. Czysta morska woda oraz bryza nasycona zapachem ┼╝ywicy tworzy swoisty, leczniczy mikroklimat.

Wspania┼éa lokalizacja, niewielka ilo┼Ť─ç miejsc, niewyg├│rowane ceny oraz mi┼éa atmosfera, to atuty naszego obiektu pozwalaj─ůce w pe┼éni wypocz─ů─ç i si─Ö zrelaksowa─ç. Ka┼╝dy z naszych go┼Ťci wyje┼╝d┼╝a w pe┼éni zadowolony.

Na miejscu (w sezonie letnim) znajduje si─Ö restauracja i ogr├│dek piwny.

Obiekt i teren wok├│┼é jest ca┼éodobowo dozorowany.

Ceny 60,00z┼é - 100,00z┼é za osobo/dzie┼ä.

Cennik zale┼╝ny jest od terminu Pa┼ästwa pobytu.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15°°, a kończy o 11°° w dniu wyjazdu.

Przyje┼╝d┼╝aj─ůcych ┼Ťrodkami komunikacji publicznej prosimy o wcze┼Ťniejszy z nami kontakt.

Do obejrzenia Muzeum Rybo┼é├│wstwa Morskiego, Oceanarium, piaskowe Bielikowe Wzg├│rza, zabytkowa Latarnia Morska, a obok Park Miniatur Latarni Morskich, Motylarnia i Muzeum Figur Woskowych. Mo┼╝na korzysta─ç z nowoczesnego stadionu i hali sportowej.
Ponadto polecamy przeja┼╝d┼╝k─Ö zabytkow─ů Nadmorsk─ů Kolej─ů W─ůskotorow─ů przez miejscowo┼Ťci gm. Rewal.

Warto te┼╝ zobaczy─ç ruiny ko┼Ťcio┼éa w Trz─Ösaczu, odwiedzi─ç obok Muzeum Multimedialne oraz zrelaksowa─ç si─Ö podczas festiwali muzycznych.

W pobliżu znajduje się: przystanek PKS i BUS, kanał wodny Liwka i jezioro Liwia Łuża (polecane dla wędkarzy), apteka, baseny, kręgielnia, SPA oraz szereg sklepów, stołówek, punktów gastronomicznych i rozrywkowych.

                                 S E R D E C Z N I E      Z A P R A S Z A M Y !

Sprawd┼║ ceny u naszego partnera
Wi─Öcej informacji
Niechorze
Szczegóły oferty
Zobacz noclegi

Zobacz atrakcje w okolicy:

Pla┼╝a PustkowoPark Przyjaci├│┼é PustkowaBa┼étycki Krzy┼╝ Nadziei w Pustkowie - replika krzy┼╝a z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trz─Ösacz Pla┼╝a w Trz─ÖsaczuLabirynt Luster w Trz─ÖsaczuTaras widokowy w Trz─ÖsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w Trz─ÖsaczuPomnik Syrenki w Trz─ÖsaczuRuiny Ko┼Ťcio┼éa w Trz─ÖsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trz─Ösacz - Klif Paralotniarzy w Trz─ÖsaczuPrzysta┼ä rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluKolej w─ůskotorowa w gminie Rewal (Trz─Ösacz-Rewal-┼Üliwin-Niechorze-Pogorzelica)Platforma widokowa - taras widokowy w RewaluPlac Wieloryb├│w w RewaluPla┼╝a w RewaluBajkowa Chata w RewaluRewalLove Museum w RewaluPark Wieloryba w RewaluAleja R├│┼╝ i Zakochanych w Rewalu
PolskiePortale.pl PP.3799
Strona dwanna.com.pl oraz nasi partnerzy (Google) wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych, reklam spersonalizowanych, reklam niespersonalizowanych i statystycznych. Mo┼╝esz zarz─ůdza─ç ustawieniami cookies w swojej przegl─ůdarce. RODO OK

WiFi

basen

wellness

parking

plac zabaw

wy┼╝ywienie (BB,HB,FB)

zwierz─Öta

dla singli

ułatwienia dla niepełnosprawnych

Wyszukuj oferty od partner├│w:

PolskiePortale.pl

IdoBooking

Booking.com

Triverna.pl

Travelist.pl

Wakacje.pl

przejdź do strony głównej